Pazartesi, Şubat 24, 2014

"Header" by Dilara AtılganNe zamandır blogumla ilgilenemez oldum. Bir dizayn ve en başta bir header arayışı içerisindeydim. Aylar önce sevgili Seyhan sayesinde Dilara'nın bloguna girdim ve header istekleri bölümüne mesaj bıraktım ama unuttum gitti bile :) 14 şubat ta kendisinden bir mail aldım. Header ınız hazır sizden haber bekliyorum diye. Çok şaşırdım. Hemen geri döndüm ve mesajlaşmaya başladık. Kendisi bloğumu inceleyip, bir de benim için çok anlamlı olan Nisan'ın bir resmini seçip, her şeyi bitirmiş bile. Ağzım açık, gözlerim dolu dolu kaldım.
Hem de bir kaç seçenek sunmuş bana, ben hepsini çok beğendim ama ilkini seçtim. Arada değiştire değiştire kullanmayı düşünüyorum. Kendisine buradan da teşekkür etmek istedim. Sizlere de tavsiye ediyorum. Yapmanız gereken sadece header istekleri bölümüne girip, kendisinin belirlediği şartları yerine getirip, yorum bırakmanız ve bunun sonucunda tamamen ücretsiz olarak bir header sahibi olmanız. Çok şahane :)

Bu arada kendisi de benim headerımı hazırlarken ve sonrasında yaşadıklarını paylaşmış. Bunun için de ayrıca çok mutlu oldum. Kendisinin övgülerinden dolayı teşekkür ediyorum.


Devamı için tık tık 

Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pages - Menu

Popular Posts

Mothers hold their children's hands for a short while, but their hearts forever...