Cuma, Kasım 07, 2014

Bloggerlarla Kışa Merhaba PartisiBloggerlarla Kışa Merhaba Buluşmasını HappyNest de yaptığımızı yazmıştım. Şimdi o gün nasıl geçti onu anlatıcam. Organizasyonumuz 13:00 15:00 arası olduğu için köprü trafiğine yakalanmayalım diye sabahtan düştük yola. Her şey hazırdı ama heyecan doruktaydı.
Mekana davetlilerimizden önce vardık ve 13:30 gibi herkes gelmişti. 
Değerli destek veren firmalarımızın kimi ürünleriyle birlikte, kendileri de ziyaretimize geldiler ve sırasıyla konuklarımızı bilgilendirip, hediyelerini takdim ettiler.
Anneler firmaları dinlerken minikler de 4MTürkiye nin birbirinden güzel aktiviteleri ile eğlendiler. Bu durumdan çocuklar kadar anneler de çok memnun kaldı kanımca :) 
HappyNest birbirinden lezzetli ikramlıklarıyla konuklarımızın sohbetine ağız tadı kattı. Organizasyonumuz 15:00 de biticekti fakat HappyNest in güler yüzü, tatlı dilli sahibesi Pelin Hanım bize istediğimiz kadar kalabileceğimizi söyleyerek büyük bir incelik gösterdi. Anneler sohbetten çocuklar eğlenceden kopamadılar ve dağılmamız 17:00 yi buldu. Hele hele organizasyonumuzun sonuna doğru HappyNest in bahçesindeki meşhur buz pistine çocuklar davet edilince, ne çocuklar kaymaktan ayrılabildi, ne de anneler izlemekten. Bu bize de sürpriz olmuştu :) 
Öncelikle bize kapılarını açan HappyNest e, destek veren firmalarımıza ve bizlerle olan blogger katılımcılarımıza ayrı ayrı teşekkürler. Hep birlikte nice organizasyonlarda buluşmak dileğiyle iyi ki geldiniz.

Colgate çürüklerin 1 numaralı sebebiyle savaşan Şeker Asidi Dengeleyen diş macunu ve 
Türkiye'de ilk ve tek
Ürün tüm aile için hem yetişkinler hem de çocuklar için kullanıma uygundur. 

Ailesine Çürüksüz Bir Gelecek Vermek isteyen herkes gönül rahatlığıyla kullanabilir.
Hepsi enteresan gerçekten süper bir hediye alternatifi


Gün Yayıncılık ın yeni Dikkat Geliştirme Seti!!
PlanToys biz bu ahşap kulelere bayıldık.
Paper_us defterler çok özel.
4MTürkiye sen bizim evimizin aktivite hocasısın :)
Farmasi gerçekten denemeye değer
Bebak yılların markasıZeyland pijamalar hem pamuklu hem de yumuşacık


Destek Verenler


Hiç yorum yok:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Pages - Menu

Popular Posts

Mothers hold their children's hands for a short while, but their hearts forever...